Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 10.10.2009 Gazete
ABONE OL

Tatil köyü konforu sunup, yola ses yalıtımı bile yapacak

Artaş-Öztaş-Doğu Konsorsiyumu'nun inşa ettiği Avrupa Konutları TEM projesi tamamlandı. 3 bin 100 konutluk proje, 22 ay gibi rekor bir sürede bitti. Proje Tem Otoyolu Küçükköy girişinde konumlanıyor. Düzenlenen toplantıda konuşan Konsorsiyumun İcra Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, krizin en yoğun olduğu dönemlerde bile inşaatlarının devam ettiğini söyleyerek, "Az konuştuk, çok çalıştık" dedi. Projede en kaliteli malzemelerin kullanıldığını anlatan Çetinsaya, "Depreme dayanıklı, en iyi malzemelerden ürettiğimiz projede, insanlara bir tatil köyünün ya da lüks bir otelin sağladığı kalite ve hizmeti sunuyoruz" diye konuştu. Çetinsaya, karayollarının otoyollara yapmayı planladığı, ses yalıtımı projesine de destek verdiklerini ve otoyoldan gelen gürültüyü engellemek için TEM'e ses yalıtımı yapacaklarını kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.