Bugünkü
Takvim

İllere göre aranan meslekler

Samsun: Dikiş makinesi operatörü, ambalajcı (elle), nakışçı, PVC doğrama imalat ve montajcısı, yardımcı hemşire, metal işleme tezgahı operatörleri, remayözcü aranırken; bunlardan dikiş makinesi operatörü, ambalajcı, nakışçı, metal işleme tezgahı operatörleri, remayözcü ve gaz altı kaynakçısı bulunmasında güçlük çekiliyor.

Çorum: Dikiş makinesi operatörü, makineci, kazmacı, dikişçiler ve nakışçılar, CNC tezgah operatörü açığı bulunurken; beden işçisi, makineci, ütücü, dikiş makinesi operatörü, elektro ensefalografı (e.e.g) teknisyeni ve kazmacı temin edilemiyor.

Trabzon: Mobilya üst yüzey işlemcisi, mobilya imalatçısı, mobilya döşemecisi, dondurma satış elemanı, alıştırıcı-montör, pazarlama sorumlusu ve soğuk kaynak işçisi aranırken; mobilya imalatçısı, dikişçiler ve nakışçılar, mobilya döşemecisi, makineci, ebe, uzman hemşire, soğuk kaynak işçisi ve ayakkabı imalat işçisi bulunamıyor.
Sürecek...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.