Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 02.12.2019 12:51
  • Son Güncelleme: 02.12.2019 12:51

ne zaman yayınlanacak? 2019 AÖL sınav yerleri açıklandı mı? ?

heyecanla bekleniyor. Açık lise üzerinden eğitimini sürdüren binlerce öğrenci sınava girecekleri yerleri merak etmeye başladı. Sınava hazırlıklar sürerken, MEB tarafından konu ile ilgili açıklama geldi. Peki, ? 2019 AÖL sınav yerleri açıklandı mı? ?

AÖL sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanacak? Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. dönem sınavı için geri sayım başladı. Mezun olacak ya da kredi notunu yükseltebilmek için sınava hazırlıklarını sürdüren öğrenciler, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınav giriş belgesinin yayınlanıp yayınlanmadığını araştırmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı ise yayımladığı takvim ile merak edilen sorulara yanıt verdi. Peki, AÖL sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanacak? 2019 AÖL sınav yerleri açıklandı mı? Açık lise sınavı ne zaman? İşte cevaplar...

AÖL SINAVI NE ZAMAN?

AÖL'ün resmi internet adresinde sınav takvimi duyuruldu. İşte 2019 1. dönem sonu sınav takvimi:

1. dönem sınav giriş yerlerinin yayınlanması: 04 Aralık 2019

1. dönem sınavları: 07-08 Aralık 2019

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.