Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 12.10.2019 10:57
  • Son Güncelleme: 12.10.2019 10:57

ne zaman açıklanır? 2019 VGM ilkokul, ortaokul ve lise burs ücreti ne kadar?

ne zaman açıklanacak? 9 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında başvurusu alınan VGM ortaöğrenim burs başvurularının sonuçları için araştırmalar devam sürüyor. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin VGM burs başvuru sonuçları için tarih belli oldu mu? ? 2019 VGM ilkokul, ortaokul ve lise burs ücreti ne kadar?

VGM burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?

VGM burs sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün her eğitim öğretim dönemi boyunca ortaöğrenim ve yükseköğrenim öğrencilerine yönelik verdiği burs sürecinde ortaöğrenim başvuruları tamamlandı. 9 Ekim'de sona eren başvuruların ardından öğrenciler ve velileri sonuçlara kilitlendi. Peki, VGM burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanır? 2019 VGM ilkokul, ortaokul ve lise burs ücreti ne kadar? İşte konu ile ilgili detaylar...

VGM ORTAÖĞRENİM BURS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Vakıflar Genel Müdürlüğü ortaöğrenim burs başvuruları 9 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında alındı. Başvuru sahipleri, sonuçların hangi tarihte açıklanacağı araştırıyor. Ancak sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda henüz resmi açıklama yapılmadı. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

ORTAÖĞRENİM BURSU NE KADAR?

Burs almaya hak kazanan ortaöğrenim öğrencilerine her eğitim dönemi boyunca 9 ay (Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran) süreyle 60,00 TL burs yardımı yapılmaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.