Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 07.10.2019 10:05
  • Son Güncelleme: 07.10.2019 10:05

nasıl yapılır? 2019 AÖF ders ekle sil ne zaman? hangi bankaya yatırılacak?

işlemleri 7 Ekim itibarıyla başladı. AÖF kayıt yenileme için heyecanlı bekleyiş içinde olan öğrenciler kayıt ile ilgili detayları araştırmaya başladı. Başvuru tarihleri arasında harç ücreti ödemeyen öğrencilerin kayıtları gerçekleşmeyecek. Peki, 2019 AÖF ders ekle sil ne zaman? hangi bankaya yatırılacak?

AÖF kayıt ücreti hangi bankaya yatırılacak?

AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde eğitim gören öğrenciler yeni dönem sınavlarına katılabilmek için kayıt yenileme yapacaklar. Heyecanla beklenen kayıt işlemleri bugün başladı. Kayıtların nasıl yapılacağı konusunda araştırmalar sürüyor. Peki, AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? 2019 AÖF ders ekle sil ne zaman? AÖF kayıt ücreti hangi bankaya yatırılacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar...

AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ

AÖF kayıt yenileme işlemleri 7-18 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kayıt yenileme, Ders Seçimi (Ekle-Sil) işlemi ve kayıt yenileme bedelinin ödenmesiyle gerçekleşecektir.

AÖF KAYIT EKRANI İÇİN TIKLAYIN

Kayıt yenileme işlemleri için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.