Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 21.09.2019 17:06
  • Son Güncelleme: 21.09.2019 17:53

? 2019 nasıl öğrenilir?

için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 14-15 Eylül'de gerçekleştirilen AÖF yaz okulu sınavlarına katılan öğrenciler sonuçların hangi tarihte açıklanacağını merak ediyor. AÖF yaz okulu sınav sonuçlarında kritik haftaya giriliyor. Peki, ? 2019 AÖF yaz okulu sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor?

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu sınav sonuçları için geri sayım başladı. Yaz okulu sınavlarına katılan öğrenciler Anadolu Üniversitesi'nden gelecek müjdeli habere kilitlendi. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor? 2019 AÖF yaz okulu sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte ayrıntılar...

AÖF YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Bilindiği üzere AÖF sınavlarının sonuçları sınavın tamamlanmasının ardından 15 gün içerisinde açıklanıyor. Buna göre, 2019 AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının 23-27 Eylül tarihleri arasında açıklanması bekleniyor.

SONUÇLAR BU SAYFADA OLACAK

Sonuçlar açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.