Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 20.09.2019 15:08
  • Son Güncelleme: 20.09.2019 15:08

son gün ne zaman? 2019 Vakıflar Genel Müdürlüğü başvuru formu ile burs başvurusu nasıl yapılır?

nasıl yapılır? Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ortaöğrenim ve yükseköğrenim öğrencilerine yönelik verilen burslar için başvuru süreci devam ediyor. VGM'nin burs imkanından faydanlanmak isteyen öğrenciler başvuru detaylarını araştırıyor. Peki, VGM burs başvurusu son gün ne zaman? 2019 Vakıflar Genel Müdürlüğü burs başvurusu nasıl yapılır?

VGM burs başvurusu son gün ne zaman?

VGM burs başvuru işlemleri devam ediyor. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından her yıl eğitim dönemi boyunca ortaöğrenim ve yükseköğrenim öğrencilerine verilen burslar için başvuru süreci geçtiğimiz günlerde başladı. Ortaöğrenim ve yükseköğrenim burs ücretinin ne kadar olduğu belirlendi. Peki, VGM burs başvurusu son gün ne zaman? 2019 Vakıflar Genel Müdürlüğü başvuru formu ile burs başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar...

VGM BURS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ortaöğrenim (İlkokul, ortaokul, lise) burs başvuruları 9 Ekim'de sona erecek.

Yükseköğrenim burs başvuruları 30 Ekim'de sona erecek.

Ortaöğrenim ve yükseköğrenim burs başvuruları başvuru formu doldurulmak suretiyle alınmaktadır.

ORTAÖĞRENİM VGM BURS BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

YÜKSEKÖĞRENİM VGM BURS BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.