Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 20.09.2019 20:50
  • Son Güncelleme: 20.09.2019 21:01

: LGS, İOKBS, PYBS, BİLSEM, yapılacak? Heyecan sürüyor!

2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlamasının ardından sınav hazırlıkları yapacak olan öğrenciler nin açıklanıp açıklanmadığını merak ediyor. Bu kapsamda arama motorlarında konu hakkında öğrenci ve velilerin araştırmaları sürüyor. Peki, 2020 açıklandı mı? Peki, LGS, İOKBS, PYBS, BİLSEM, yapılacak? İşte merak edilen detaylar...

2020 MEB sınav takvimi açıklandı mı?

Milyonlarca öğrenci ve veli yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte 2020 MEB sınav takvimini araştırmaya başladı. Bu kapsamda MEB tarafından gerçekleştirilen sınavlara girecek öğrenciler LGS, İOKBS, PYBS, BİLSEM, AÖL ne zaman yapılacak sorusuna merakla yanıt arıyor. Sınav tarihi hakkında araştırmalar devam ederken gözler Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelecek açıklamaya çevrildi. İşte son gelişmeler...

2020 MEB SINAV TAKVİMİ AÇIKLANDI MI?

Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği 2020 MEB sınav takvimi henüz yayınlanmadı. Sınav takviminin önümüzdeki haftalarda açıklanması bekleniyor. Resmi olarak sınav takvimi yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.