Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 19.09.2019 11:22
  • Son Güncelleme: 19.09.2019 11:22

takvimi açıklandı! 2019 ne zaman, nasıl yapılacak?

için geri sayım başladı. Milyonlarca açıköğretim öğrencisi kayıt yenileme takvimini bekliyor. Anadolu Üniversitesi'nin yayınladığı akademik takvim ile birlikte kayıtların ne zaman başlayacağına dair sorular yanıt buldu. Peki, nasıl yapılır?

AÖF kayıt yenileme takvimi açıklandı!

AÖF kayıt yenileme ne zaman yapılacak? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde eğitimine devam eden milyonlarca öğrenci, yeni dönem sınavlarına katılabilmek için kayıt yenileme yapacaklar. Kayıt işlemlerinin ne zaman başlayacağını merak eden öğrenciler, internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. Konu ile ilgili resmi açıklama Anadolu Üniversitesi'nden geldi. Peki, AÖF kayıt yenileme ne zaman, nasıl yapılacak? İşte cevaplar...

AÖF KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

2019-2020 AÖF güz dönemi kayıt takvimi şu şekilde:

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri kayıt yenileme işlemleri 07-18 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

2019-2020 akademik takvim için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.