Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 17.09.2019 09:29
  • Son Güncelleme: 17.09.2019 09:29

sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 Açıköğretim yaz okulu sınav soruları ve cevapları

sınavı geçtiğimiz gün tamamlandı. Dönem içinde veremediği derslerden geçebilmek için yaz okulu sınavlarına katılan öğrenciler sınav sonuçlarını beklemeye başladı. Öte yandan sınav soruları ve cevapları da en çok merak edilenler arasında. Peki, ne zaman açıklanacak? nasıl görüntülenir?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) eğitimini sürdüren öğrenciler 14-15 Eylül'de yaz okulu sınavlarına katıldılar. Sınav sonuçlarını heyecanla bekleyen öğrenciler, bir yandan da soru ve cevapları görüntülemek istiyorlar. Anadolu Üniversitesi tarafından dün akşam saatlerinde soru ve cevaplar erişime açıldı. Peki, AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF yaz okulu sınav soruları ve cevapları nasıl görüntülenir? İşte konu ile ilgili detaylar...

AÖF YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Bilindiği üzere AÖF sınavlarının sonuçları sınavın tamamlanmasının ardından 15 gün içerisinde açıklanıyor. Buna göre, 2019 AÖF yaz okulu sınav sonuçlarının önümüzdeki hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor.

Sonuçlar açıklandığında haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.