Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 15.09.2019 18:08
  • Son Güncelleme: 15.09.2019 20:39

burs başvuruları başladı! VGM burs başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

burs başvurusu ne zaman başlayacak? Eğitimlerini sürdüren öğrenciler burs başvuruları hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda arama motorlarında VGM burs başvurusu nereden ve nasıl yapılır sorusu merakla araştırılan sorular arasında yer alıyor. Peki, ne zaman bitiyor? İşte merak edilen detaylar...

Vakıflar Genel Müdürlüğü burs başvurusu başladı!

Vakıflar Genel Müdürlüğü burs başvuruları şu sıralar öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Milyonlarca öğrenci tarafından yakından takip edilen Vakıflar Genel Müdürlüğü burs başvuruları başladı. Peki, Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) burs başvurusu nereden ve nasıl yapılır? İşte başvurular hakkında merak edilen detaylar...

BURS BAŞVURULARI BAŞLADI

Vakıflar Genel Müdürlüğü ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine "Ortaöğrenim Bursu", üniversite öğrencilerine verilen "Yükseköğrenim Bursu" vermektedir. Ortaöğrenim bursu başvuruları 9 Eylül ve 9 Ekim tarihleri aralığında alınıyor. Yükseköğrenim bursu başvuruları 15 Eylül'de başladı ve 30 Ekim tarihine kadar devam edecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.