Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 09.09.2019 14:25
  • Son Güncelleme: 09.09.2019 14:25

ne zaman açıklanacak? MEB 2019 açık lise ek sınav sonuç tarihi belli oldu mu?

ile ilgili müjdeli haber bekleniyor. Milli Eğitim Bakanlığınca, üniversitelere kayıt hakkı kazanmış ancak AÖL'den mezun olamamış öğrenciler için ek sınav gerçekleştirilmişti. Şimdi ise sıra sonuçlarda. Peki, ? MEB 2019 açık lise ek sınav sonuç tarihi belli oldu mu?

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından AÖL ek sınavlar 31 Ağustos - 01 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi. Dönemi 8 ve üzeri olan AÖL öğrencilerinin katıldığı ek sınavın sonuçları heyecanla bekleniyor. Üniversiteye kayıt yaptıracak öğrenciler gelecek müjdeli habere kilitlendi. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB 2019 açık lise ek sınav sonuç tarihi belli oldu mu? İşte konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler...

AÖL EK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖL ek sınavı tamamlandı. Sınava katılan öğrenciler sonuçları beklemeye başladı. Ancak sonuçların hangi tarihte açıklanacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Sonuçların önümüzdeki hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

Sınav soru ve cevaplarınında kısa süre içerisinde erişime açılması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.