Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 22.08.2019 23:18
  • Son Güncelleme: 22.08.2019 23:18

ÖSYM Başkanı açıkladı! ne zaman açıklanacak? için ÖSYM'den açıklama

Genel Yetenek-Genel Kültür 14 Temmuz'da, Eğitim Bilimleri 20-21 Temmuz'da Alan Bilgisi, ÖABT ise 28 Temmuz'da tamamlandı. Sınava katılan adaylar heyecanla ÖSYM'den gelecek olan açıklamayı bekliyordu. ÖSYM Başkanı Halis Aygün sosyal medya hesabından hakkında önemli açıklamada bulundu. Peki, ? İşte için ÖSYM'den açıklama...

ÖSYM Başkanı açıkladı! KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?

KPSS'nin sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürerken ÖSYM Başkanı Halis Aygün'den sonuçlar hakkında önemli bir açıklama yapıldı. KPSS, Genel Yetenek-Genel Kültür, Alan Bilgisi, Eğitim Bilimleri, ÖABT olmak üzere dört aşamada gerçekleştirildi. Şimdi gözler sonuçlarda. Peki, KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte merakla araştırılan o sorunun yanıtı...

KPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? ÖSYM BAŞKANI AÇIKLADI

ÖSYM Başkanı Halis Aygün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Değerli KPSS adaylarımız, Temmuz ayında ardışık 3 hafta sonu uyguladığımız 2019-KPSS sonuçlarını daha önce belirlediğimiz ve ilan ettiğimiz tarihte açıklayacağız" ifadelerini kullandı. ÖSYM KPSS sonuçlarını 29 Ağustos'ta açıklanayacağını duyurmuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.