Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 21.08.2019 16:33
  • Son Güncelleme: 21.08.2019 16:33

sorgulama: BİLSEM 2019 MEB sözlü mülakat sonucu !

Özel yetenekli ve bireysel değerlendirmeye tabii tutulan öğrencilerin girdiği ve MEB tarafından yapılan BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? BİLSEM sonuçlarının üzerinden ya da http://orgm.meb.gov.tr 'den bugün açıklanacak. Sözlü sınava ilişkin sonuçlar Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet adresi üzerinden öğrenilebilecek. Öte yandan sınav sonuçlarına itiraz etmek isteyen adaylar için de 22-28 Ağustos tarihleri arasında itirazlar alınacak. 29 Ağustos'ta ise bu itirazların sonuçları değerlendirmeye alınacak. MEB'in sonuçları açıklayacağı zaman "duyurular" sayfası üzerinden açıklama yapacak. Sonuçları sorgulama işlemleri ise http://meb.gov.tr veya http://orgm.meb.gov.tr adreslerinden yapılabilecek.

2019 MEB BİLSEM mülakat sonucu MEBBİS sorgulama

BİLSEM sınav sonuçları 2019, BİLSEM mülakat sınav sonuçları açıklanıyor saatler kaldı. MEB tarafından özel yetenekli öğrencilere bireysel olarak yapılan BİLSEM sınav sonuçlarının bugün açıklanması bekleniyor. Fakat BİLSEM sonuçları henüz açıklanmadı. BİLSEM mülakat sınav sonuçlarının http://orgm.meb.gov.tr 'de açıklanması bekleniyor. Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri (MEBBİS), Milli Eğitim Bakanlığı'nca sunulan elektronik hizmetlerin bütününe denilmektedir. E-Okul gibi bir çok hizmet online olarak MEBBİS tarafından sunulur. Milli Eğitim Bakanlığının bir projesi olan MEBBİS uzun bir süredir geliştirilen ve 2007 Ocak ayında kullanıcıların kullanımına sunulmuş olan bir web sitesi yazılımıdır. İşte 2019 MEB BİLSEM sözlü mülakat sonucu ve MEBBİS giriş ekranı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.