Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 19.07.2019 09:35
  • Son Güncelleme: 19.07.2019 09:35

2019 - 2020 fiyatları! İşte Yeditepe Üniversitesi tıp, diş hekimliği, hukuk ve diğer bölüm ücretleri

fiyatları 2019 - 2020! İşte Yeditepe Üniversitesi tıp, diş hekimliği, hukuk ve diğer bölüm ücretleri. Yeditepe Üniversitesi fiyatları 2019! YKS sınav sonuçları dün açıklandı. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte öğrencileri yoğun bir tercih dönemi bekliyor. Özel üniversitelerin ücretleri ise tercih yapacakların ilgilendiği bir alan olarak yer alıyor. Lisans programlarına yerleşenlerin puanları, başarı sıraları, YKS netleri, geldikleri liseler, geldikleri bölgeler; programda görevli öğretim üyeleri, yabancı uyruklu öğrenciler, Erasmus trafiği ve benzeri pek çok detaya ulaşabilirsiniz. YÖK'ün yayımladığı Atlas tercih robotu, ÖSYS ile öğrenci alan lisans programlarının, kontenjan, yerleşen sayısı, taban puan ve taban başarı sırası bilgilerine ulaşmada kolaylık sağlıyor.

Yeditepe Üniversitesi fiyatları 2019 - 2020!

Yeditepe Üniversitesi fiyatları 2019! 2019 YKS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Öğrenciler tercih dönemine yaklaşıyor. Özel üniversitelerin ücretleri ise tercih döneminde öne çıkan konular arasında bulunuyor. İşte Yeditepe Üniversitesi ücretleri... Yeditepe Üniversitesi akademik faaliyetlerini Diş Hekimliği, Eczacılık, Eğitim, Fen-Edebiyat, Güzel Sanatlar, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler, İletişim, Mimarlık, Mühendislik, Sağlık Bilimleri, Tıp ve Ticari Bilimler olmak üzere 13 Fakülte ve 1 Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda 6 bölüm, toplam 77 programda lisans, 4 ön lisans düzeyinde eğitim veriyor. Peki Yeditepe Üniversitesi fiyatları 2019 - 2020! İşte Yeditepe Üniversitesi tıp, diş hekimliği, hukuk ve diğer bölüm ücretleri kaç para?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.