Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 16.07.2019 16:36
  • Son Güncelleme: 16.07.2019 16:36

açıklandı mı? MEB 2019 açık lise 3. dönem sınav sonuçları nasıl görüntülenir?

için geri sayım başladı. Sınav sonucuna göre mezun olacak ya da kredini notunu yükseltecek öğrenciler sonuçların açıklanacağı tarihi heyecanla bekliyorlar. MEB ise sonuçların takvimini duyurdu. Peki, açıklandı mı? MEB 2019 açık lise 3. dönem sınav sonuçları nasıl görüntülenir?

AÖL sınav sonuçları açıklandı mı?

AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 6-7 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen 3. dönem sınavlarının ardından sonuçlar için heyecanlı bekleyiş başladı. Sonuçlarını görüntülemek isteyen öğrenciler, bakanlıktan gelecek müjdeli haberi bekliyorlar. Peki, AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanacak? MEB 2019 açık lise 3. dönem sınav sonuçları nasıl görüntülenir? İşte detaylar...

AÖL 3. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Sonuçlar henüz açıklanmadı. MEB'in takvimine göre, AÖL 3. dönem sınavlarının sonuçları 01 Ağustos 2019 tarihinde açıklanacak.

Sınav sonuçları, https://aol.meb.gov.tr/" adresinden duyurulmaktadır. Sınav sonucunda mezun olamayan öğrencilerin bir sonraki dönem için kayıt yenileme ve ders seçim işlemlerini yapması zorunludur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.