Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 28.05.2019 12:33
  • Son Güncelleme: 29.05.2019 12:10

ne zaman açıklanır? 2019 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final sınavı

için geri sayım başladı. 2018-2019 eğitim öğretim yılının tamamlanmasına kısa bir süre kala AÖF öğrencileri katıldıkları final sınavının sonuçlarını heyecanla beklemeye başladı. AÖF sınavı 25-26 Mayıs'ta yapılmıştı. Peki, 2019 AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? 2019 için tarih belli oldu mu?

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

AÖF final sınavı sonuçları heyecanla bekleniyor. Anadolu Üniversitesi tarafından final sınavı soru ve cevaplarının erişime açılmasını ardından sonuçlar için geri sayım başladı. 25-26 Mayıs'ta gerçekleştirilen AÖF final sınavının sonuçları için kritik hafta. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? 2019 AÖF final sınavı sonuçları için tarih belli oldu mu? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AÖF final sınavı sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı henüz bildirilmedi. Soru ve cevapların yayınlanması ile birlikte sonuçlar da gündeme geldi.

Ancak, bir önceki sınavların sonuçları, sınavın tamamlanmasının ardından 10 gün içerisinde erişime açılmıştı. Buna göre, 2019 AÖF bahar dönemi final sınavı sonuçlarının 03-07 Haziran 2019 tarihleri arasında açıklanması bekleniyor.

AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

AÖF final sınavı soruları ve cevapları AÖF'ün resmi internet adresi üzerinden açıklandı. Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak kısa yoldan soru ve cevaplara ulaşabilirsiniz.

AÖF SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.