SON DAKİKA I Terör saldırısı mı? ABD ile Kanada'yı bağlayan Rainbow Köprüsü'nde büyük patlama! O anlar kameraya böyle yansıdı

Son dakika haberine göre ABD-Kanada sınırındaki Niagara Nehri üzerinde yer alan Rainbow Köprüsü’nden ABD'ye geçiş yapan bir araçta büyük bir patlama meydana geldi. Rainbow Köprüsü'ndeki patlamada 2 kişinin hayatını kaybettiği, 1 kişinin de yaralandığı açıklandı. ABD basınında yer alan haberlerde, FBI'ın söz konusu patlamayı "terör saldırısı" girişimi olarak ele aldığı aktarıldı. Öte yandan sınırdaki büyük patlama kameraya işte böyle yansıdı...

Giriş Tarihi 22 Kasım 2023, 21:53 Güncelleme 22 Kasım 2023, 23:31
SON DAKİKA I Terör saldırısı mı? ABD ile Kanada’yı bağlayan Rainbow Köprüsü’nde büyük patlama! O anlar kameraya böyle yansıdı

ABD-Kanada sınırındaki Niagara Nehri üzerinde yer alan Rainbow Köprüsü'nden ABD'ye geçiş yapan bir araçta patlama meydana geldi.

2 ÖLÜ 1 YARALI
ABD-Kanada sınırındaki Niagara Nehri üzerinde yer alan Rainbow Köprüsü'ndeki patlamada 2 kişinin hayatını kaybettiği, 1 kişinin de yaralandığı açıklandı. ABD basınında yer alan haberlerde, FBI'ın söz konusu patlamayı "terör saldırısı" girişimi olarak ele aldığı aktarıldı.

ABD-Kanada sınırındaki Niagara Nehri üzerinde yer alan Rainbow Köprüsü'nden ABD'ye geçiş yapan bir araçta meydana gelen patlamada 2 kişinin hayatını kaybettiği, 1 kişinin de yaralandığı açıklandı. Hayatını kaybeden 2 kişinin patlamanın meydana geldiği araçta bulunduğu, yaralanan kişinin ise sınır devriyesi personeli olduğu ifade edildi.

PATLAMA ANI KAMERADA
ABD-Kanada sınırındaki Niagara Nehri üzerinde yer alan Rainbow Köprüsü'nden ABD'ye geçiş yapan bir araçta meydana gelen patlama işte böyle kameraya yansıdı.

FBI PATLAMAYI "TERÖR SALDIRISI" GİRİŞİMİ OLARAK ELE ALIYOR
ABD basınının isimsiz kaynaklara dayandırdığı haberlerde, FBI'ın söz konusu patlamayı "terör saldırısı" girişimi olarak ele aldığı aktarılarak, patlama nedeniyle ABD-Kanada arasındaki 4 köprüde geçişlerin durdurulduğu belirtildi.

Üst düzey bir ABD yetkilisi basına yaptığı açıklamada, aracın yüksek hızla seyrettiğini ve köprüden geçiş yaptığı sırada bir elektrik direğine çarptığını aktararak, patlamanın kazanın ardından meydana geldiğini ifade etti. Patlamanın nedeni henüz bilinmiyor.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN