Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 08.11.2019 15:58
  • Son Güncelleme: 08.11.2019 16:04

'da rahip küçük kızı tacizden tutuklandı

'nın kentinin kuzeyinde bir rahip, 11 yaşındaki bir kız çocuğunun şikayeti üzerine cinsel tacizden tutuklandı. 'nın haberinde Mottola'nın tutuklanmasında, şikayetçi çocuğun ikili arasında geçen diyalogların ses kaydını savcılığa sunmasının etkili olduğu kaydedildi.

İtalya'da rahip, küçük kızı tacizden tutuklandı

n basınında yer alan haberlere göre, 'nin Trentola Ducenta semtinin eski papazı , bir kız çocuğunun kendisinden şikayetçi olması üzerine bu sabah tutuklandı.

'nın haberinde Mottola'nın tutuklanmasında, şikayetçi çocuğun ikili arasında geçen diyalogların ses kaydını savcılığa sunmasının etkili olduğu kaydedildi.

Söz konusu kayıtlarda, rahibin küçük kıza dokunduğu, kızın da kendisini "dokunma" diye ikaz ettiği, buna karşılık rahibin, "Bu sadece bir oyun, kötü bir şey yapmıyoruz." dediği aktarıldı.

Rahip Mottola'nın gelen şikayetlerin ardından bağlı bulunduğu Aversa Piskoposluğu tarafından mayısta görevden uzaklaştırıldığı da bildirildi.

kalan karakter 1000

Dulqarnein Dulqarnein

iste.. demistik, seytanlari ariyorlarsa AYNAYA baksinlar, neyse önceki yorumun devamini yaziyim. IDDIYAM buki bizi, müslümanlari ve Türkleri, bu gayri ahlaki yaratiklar bizi SEYTANLAR gibi görüyorlar rüyalarinda ve suni ilhamlarinda. Neden? kendi formatlarini suuraltilari mutlaka kabul etmis olmali, yanlis bir forma mentis, bi de DNA nin (tecrübelerime göre) hafizasi var ise, bence var, gecmisin insanlarinin forma mentislerin kabul ettigi sembollerde DNA ile yüzlerce yilDIR müslüman ve Türk nefreti (saka gibi ama...) DNA ILE YENI NESSILERINE transfer edilmistir, bu formati ancak HAKIKAT kirabilir, ve su ikiyüzlü hastaliklari, hic kendi karanligi ile yüzlesemiyorlar, maskeler altinda gizliyorlar karanligi, dünya cenneti ile diyelim, ve ya BAKISTA medeni görünen (ama ici cürük) bir düzen ile bir yasam tarsi ile, iblis bunlari iyice dolandirmis ve kavurmus... orta cagda bile bizleri sanat eserlerinde resimlerde bizi seytanlari gibi ciziyorlardi veya yürüyen kemikler gibi, ne hos.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.11.2019 16:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.