Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 11.07.2019 15:02
  • Son Güncelleme: 11.07.2019 15:41

Başbakanı Angela 'in lerine sandalyeli çözüm

Başbakanı Angela 'in 20 gün içerisinde üç kere nöbeti geçirmesinin ardından bugün düzenlenen törende sandalyeler hazırda bekletildi. Almanya Şansölyesi Merkel'in, milli marşların okunduğu sırada ayağa kalkmaması dikkat çekti.

Şansölyesi Angela , son günlerde katıldığı törenlerde leriyle gündeme geliyor.

İLK TİTREME UKRAYNA'DA ORTAYA ÇIKTI
İlk kez 18 'da Ukrayna'da, Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile milli marşlar için ayakta durarken titrediği görüntülenen Merkel, susuz kaldığı için titrediğini belirtmişti.

BU KEZ ALMANYA'DA FENALAŞTI
Bu açıklamalarından sonra, 27 Haziran'da Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier ile kamera karşısına geçen Merkel, bir kez daha fenalaştı.

Yine susuz kaldığını belirten Merkel'e, basın toplantısı sırasında görevliler tarafından su verildi.

MERKEL İÇİN SANDALYELER HAZIRLANDI
Resmi görevlerine devam eden Almanya Şansölyesi, bugün de Danimarka Başbakanı Mette Frederiksen'i, 'de resmi törenle karşıladı.

MİLLİ MARŞ OKUNURKEN SANDALYESİNDE OTURDU
Merkel'in bir kez daha titreme nöbeti geçirmesini istemeyen Almanya Hükümeti, tören öncesi sandalye önlemi aldı.

Tören alanına gelen Angela Merkel, Almanya'nın milli marşı çalınırken bile ayağa kalkamadı.

kalan karakter 1000

Kamil HOŞOĞLU Kamil HOŞOĞLU

Bütün vücudun titremesi başka şey, kuyruğu titretmek başka şeydir. Alma Müslüman ahını çıkar aheste aheste. Allah adamı titretir son nefeste. Uçmak için ruhu bekliyor kafeste, çalınması yakındır mozarttan beste.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.07.2019 15:42
soner soner

ELİNDE OLMADAN HORON TEPİYOR..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.07.2019 15:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.