Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 25.06.2019 13:04
  • Son Güncelleme: 25.06.2019 13:04

Başkanı 'tan suçlamasına cevap: Benim tipim değil

Başkanı , 1990'larda bir köşe yazarına de bulunduğu iddialarına yanıt verdi. Trump, iddiaları reddederek, "Benim tipim değil" açıklamasında bulundu.

Trump'tan taciz suçlamasına cevap: Tipim değil

Başkanı , 1990'larda köşe yazarlığı yapan E. 'a de bulunduğu iddialarını reddetti. Trump, Caroll'un 'ta bir alışveriş mağazasında kendisine cinsel tacizde bulunduğu hakkında yalan söylediğini ifade ederek, "Saygıda kusur etmek istemem ancak ilk olarak o benim tipim değil, ikinci olarak ise böyle bir şey asla yaşanmadı. Asla yaşanmadı, anlaşıldı mı" dedi.

75 yaşındaki E. Jean Carroll, geçtiğimiz Cuma New York dergisinde iddialarda bulunmuştu. Caroll, Trump'ı cinsel taciz ile suçlayan 16'ncı kadın ancak Trump kendisine karşı yapılan tüm iddiaları reddetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.