Bugünkü
Takvim

, ağlayarak istifa etti


İngiltere'nin 'den çıkma anlaşması olan 'i yönetemeyen Başbakan , dün yönetimi ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından basın toplatısı düzenledi. May, 7 Haziran'da parti liderliğini bırakacağını ilan etti. "Brexit'i hayata geçirememiş olmak benim için derin bir pişmanlıktır" diyen May, yeni parti lideri seçilene kadar başbakanlığı sürdüreceğini söyledi. Gözyaşlarına boğulan May, Brexit anlaşması paketi nedeniyle kabinesinin ve milletvekillerinin tepkisini çekmişti. May'in AB ile vardığı Brexit anlaşması parlamentoda daha önce üç kez reddedilmişti.
AĞLAYARAK GİTTİ
Gözyaşlarına boğulan May, Brexit referandumunun ardından istifa eden David Cameron'dan sonra sürecin kurbanı olan ikinci başbakan olarak tarihe geçti.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.