Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 17.05.2019 06:48
  • Son Güncelleme: 17.05.2019 06:48

'ye küstah tehdit! "Bir yapın..."

Temsilciler Meclisi'nin bir grup üyesi, ’nin satın alımıyla programında kalmak arasında bir yapması gerektiğini söyledi.

Türkiye'ye küstah tehdit!

Temsilciler Meclisi'nin bir grup üyesi, 'nin 'dan hava savunma sistemi satın alımıyla savaş uçağı programında kalmak arasında bir yapması gerektiğini savundu.

"TÜRKİYE'YE VERİLEN MESAJ AÇIKTIR..."
Cumhuriyetçi temsilci Kevin McCarthy, "Türkiye'ye verilen mesaj açıktır. Türkiye ilerledikçe ve S-400'leri edindiğinde F-35'leri almaması gerektiğine dair geniş, ortak bir görüş birliği var" dedi.

"TÜRKİYE SATIN ALIMLARI İPTAL ETMELİ"
McCarthy, "ABD'nin milli güvenlik çıkarları için çok fazla ciddi sonuçlar var, Türkiye satın alımı iptal etmeli ve bunun yerine birlikte çalıştığımız ve ortak çıkarlarımızın olduğu birçok alanda ABD ile işbirliği yapmalı" değerlendirmesinde bulundu.

ABD Temsilciler Meclisi Tahsisat Komisyonu, Türkiye'nin S-400 satın aldığı takdirde F-35 satımının yasaklanması için bütçe tasarısı sunmuştu

ABD 13 Mayıs'ta, 'nın Rusya'dan S-400 hava savunma sistemi satın alma planlarına devam etmesi durumunda, Türkiye yerine F-35 uçakları için yeni bir parça tedarikçisi arayacaklarını açıklamıştı.

kalan karakter 1000

ayhnkrblt ayhnkrblt

sizin gibi kan emicilerle bizim ortak çıkarımız asla olamaz. sizin amacınızın bizi arkadan vurmak bölmek parçalamak olduğunu bilmiyormuyuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.05.2019 08:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.