Bugünkü
Takvim

Fransız milletvekili salondan kaçtı, 'Kaçmadım' dedi

Salondan kaçtı, 'Kaçmadım' dedi

Dışişleri Bakanı , 'daki toplantısında Ermeni iddiasını tanıyan 'e, "Fransa önce kendi karanlık tarihine baksın" diyerek tepki gösterdi. Fransız milletvekili Sonia Krimi, duyduklarını hazmedemedi. Salonu terk etti. Rezil olan Krimi, uslanmak bilmedi! Facebook'tan canlı yayın yapan Krimi, salonu terk ettiği anların üzerine müzik yerleştirdi. Sözde soykırım yalanını sürdürerek, "Salonu diğer bütün Fransız delegeleriyle birlikte terk ettim. Yani kaçmadım. Beni tanıyanlar bilir ki asla kaçmam" diyerek yine kendisini rezil etti. Krimi, bu tavrıyla aldığı tarihi cevabı hazmedemediğini bir kez daha belgeledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.