Bugünkü
Takvim

'daki gösterilerin sembolü , Batı’nın yeni gözdesi haline geldi!

’da bahane edildi. ABD destekli eylemler darbeyle sona erdi! Gösterilerin sembolü ise Batı’nın ve moda dünyasının yeni gözdesi haline geldi!.

Ne 'Alaa'ka!
ülkesi , hedef seçildi. Batı, i bahane edip darbenin fitilini ateşledi. , 30 yıldır ülkeyi yöneten Devlet Başkanı Ömer El Beşir dönemini darbeyle bitirdi. fitilini ateşleyen Alaa Salah (22) kahraman ilan edildi.Yoksulluğu bahane edip halkı sokağa çağıran Salah'ın üzerindeki kıyafet ise Sudan'daki hesabı gözler önüne serdi. Mimarlık öğrencisi Salah'ın ayakkabısının 6 bin TL olması, darbenin şifresini verdi. Salah modasına şimdi de yeni tasarımlar eklendi. Salah'ın fotoğraflarının yer aldığı tişörtler internet üzerinden satışa verildi. Genç kızın altın küpeleri de moda dünyasının dikkatini çekti! Küpelerin internetten satıldığı öğrenildi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.