Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 20.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.10.2017 23:01
ABONE OL

yanlıları bayrağını da indirdi

Erbil'de bulunan konsolosluğunun önünde eylem yapan yanlısı bir Kürt'ün 'ABD ve İsrail bize söz vermişti. fakat sözleri yalan çıktı" diye sitem ettiği görüntüler kameralara yansımıştı. 'Satıldık' öfkesi dinleyen Barzani yanlıları yeni gelen görüntülerde ise konsolosluk binası önündeki ABD bayrağını da indirdiği görüldü.

Barzani yanlıları ABD bayrağını da indirdi
sırtına ve İsrail'e yaslayıp halkı kandırarak bağımsızlık referandumu yaptı. Türkiye, İran ve Irak'ın büyük tepkilerine rağmen bildiğini okuyan Barzani Kürt halkını da kendisiyle birlikte kaosun içerisine sürükledi. Irak ordusu Kerkük'te kontrolü sağladı.

IKBY bölgesi başkenti Erbil'e 50 kilometre mesafeye kadar yaklaşmışken, Peşmerge birlikleri de önleme saldırıları yaparak ilerleyişi durdurmaya çalışıyor. Sahada karşılıklı can kayıpları yaşanırken korku ve paniğe kapılan Erbilli Kürtler, ABD konsolosluğu önünde eylem düzenledi.'SATILDIK' ÖFKESİ DİNMİYOR
Konsolosluk önünde toplanan bir Erbilli'nin "Biri bizi yakacaksa Amerika yaksın, Haşdi Şabi değil, Bırakın Amerika bizi yaksın! ABD ve İsrail'in yardıma gelmesini istiyoruz, bize sözler verdiler fakat verdikleri sözler yalan çıktı. Onlar yalancılar!" demesi kameralara yansıdı. 'Satıldık' öfkesi dinleyen Barzani yanlıları yeni gelen görüntülerde ise konsolosluk binası önündeki ABD bayrağını da indirdiği görüldü.

kalan karakter 1000

taka 41 taka 41

Kürt halki 150 yildir kandiriliyor..ve Kürtler 150 yildir hala dostlarini göremediler..o halde kandirilmaya müsaitler....bir 150 yil daha kandirilacaklardir....eee artik acin gözünüzü..bugün Kuzey Irakta belli bir zenginlige ulastiysaniz bu Ankaranin sayesinde oldu....ama zenginlik sizi kudurttu...hayaller göremeye basladiniz....sindi oturun halinze aglayin...an güvenilir dostunuz Ankarayi kaybettiniz..ihnet ettiniz....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2017 14:30
koylu koylu

vay o katil iki devlet herkese soz verir sonradan dansozler gibi givirir amerika israyil rusya bunlar silah satmayi kan dokmeyi cocuklari oldurtmeyi iyi bilirler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2017 12:05
misafir misafir

ırak ve suriyenin yaşayan milletleri içinde abd.işgalinden sonra zulüm görmeyen perişan olmayan hatta zenginleşen millet kürtlerdi demekki bunlar abd.ve israil'e kendilerini satmışlar onlarda kıyak geçmiş ama iş değişti devran döndü utanmaz hainler... vatanına ihanet eder ekmek yediği insanların kabına pisler siyonizmi emperyalizmi destekler sonra yakacaksa abd.yaksın der bunlar hakikaten zararlı mahluk ne dini ne milli duyguları yok hayvani nefise uymuş gidiyorlar allah müstehaklarını versin başka ne diyeyim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2017 11:38
ihsan ihsan

ulen hainler siz Müslüman değilmisiniz islam düşmanı Israil abd ile iş yapılırmı yuh size beter olun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2017 11:04
Kütahyalı Kütahyalı

Allah daha da beter etsin.Yiyin birbirinizi.Köpek olup Türk Devletine,Türk Milletine yalvaracaksınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.10.2017 10:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.