Bugünkü
Takvim

’te savaş

Paris’te savaş
Fransa'da sokaklar savaş alanına döndü. Aşırı sağcı lider Marine Le Pen'in 2. tura çıkmasına tepkiler günlerdir dinmedi. Paris'in 12 farklı noktasındaki çatışmalara müdahale etmek zorunda kalan polis de saldırganlardan nasibini aldı. Olaylarda dün 6'sı polis olmak üzere 67 kişi yaralandı. Olayların başladığı günden bugüne çok sayıda protestocu gözaltına alınırken, polisin orantısız şiddet uyguladığı iddia edildi. Avrupa Birliği'nin görmezden geldiği OHAL ülkesi 'da gözaltına alınanların sayası da 200'ü aştı. Sosyal medyada örgütlenen Le Pen taraftarları, sokaklardan geri adım atmayacaklarını açıkladı. Yetkililer, eylemcilerin durdurulması için gereken şiddetin gösterileceğini ve bu konuda asla taviz verilmeyeceğini açıkladı.

kalan karakter 1000

efe han efe han

ne bu kardeşler.seçim kutlaması mı yapıyorsunuz.paris sokaklarında is duman neyin nesi.dünyada bunca aç sefil evsiz barksız insan varken sırça köşklerde elbette rahat olamayacağız.bu kıvılcım herkesi rahatsız etmeli ki galleşlik,ikiyüzlülükler sahtekar demokrasilerle aldatılmayalım.yakıp yıkmakta insanlığa insanlara yakışmamalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.04.2017 05:40
Dulqarnein Dulqarnein

oylar bittimmi bu ateste sönecek...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.04.2017 15:48
xs xs

Canınız cehenneme pislikler Türkiyede olunca kıs kıs gülüyodunuz. Darısı diğer hain ülkelerin başına inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 27.04.2017 12:25
Vatan Vatan

bin beter olsunlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 27.04.2017 11:41
vural vural

Allahım bunları kedi derdine düşür bizimle uğraşmayı unutur yarabbi amin

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 27.04.2017 10:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.