Bugünkü
Takvim

No’lcak halimiz

Avrupalı liderler, terör örgütlerini sokağa saldı. Sandıktan ‘Hayır’ çıkması için var gücüyle çalıştı. Başarısız olacağını anlayınca da ’ya sığındı

ABONE OL
No’lcak halimiz
Avrupa'da ' faşizm hortladı. Türk düşmanlığı da zirve yaptı. 16 Nisan'daki Anayasa u ise Alman Başbakan başta olmak üzere birçok ülke liderinin ödünü patlattı.

Koca koca siyasetçiler, terör örgütlerinin peşine takıldı. Türk bakanları yasakladı. Ankara'ya "Evet çıkarsa AB'yi unutun" mesajı yolladı. resti çekince de şaşırdı kaldı.

İşte o liderler, AB'nin 60. yılında dün Roma'da toplandı. "Acaba Türkiye'yi nasıl durdururuz" diye tartıştı. Sonra da Vatikan'a gidip 'yı yardıma çağırdı. Acizliklerini ispatladı.


Merkel, Papa Francis'ten Türkiye'ye karşı destek istedi.

kalan karakter 1000

hamid hamid

ayni cocuk gibiler iste bakin babalarina siginmislar hee hee

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 26.03.2017 13:10
fatihsultan23 fatihsultan23

avrupa terörist birliği Ne olacak haliniz it gibi havlaya havlaya susacaksınız, siz pislik avrupalılar yıllar öncede yamyam dınız şimdide yamyamsınız, dünyaya hep korsan teröristlik yaparak yaşadınız, siz pislikler İslam ülkelerini yok etmek için avrupa korsan terörist birliğini kurdunuz ama çok sürmez yok olacaksınız pislikler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 26.03.2017 12:43
ata ata

neden papa avrupayi ayakta tutan aslinda papanin politikalari türkiyeyi hedef aldiran zaten papa papaya buplan az tutu bize daha iyi plan yap demislerdir

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2017 12:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.