Bugünkü
Takvim

Sahibinden

Sahibinden satılık kasaba
ABD'nin en büyük kentlerinden Portland'ın güneyindeki Tiller sı satılığa çıkarıldı. Tiller'ın sahibi olan aile, satış işlerini ünlü bir emlak firmasına aktardı. Çevresinde 250 kişinin yaşadığı kasaba için tam 3.5 milyon dolar fiyat biçildi. Satışa sunulan alanın 250 hektar büyüklüğünde olduğu öğrenildi. Konuyla ilgili açıklama yapan yetkililer, başta Çinli yatırımcılar olmak üzere birçok kişinin kasabaya talip olduğunu söyledi. Yapılan görüşmeler neticesinde en yüksek rakamı verenin, kasabanın yeni sahibi olacağı belirtildi.

kalan karakter 1000

ŞAFAK ŞAFAK

helal maşşalah

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2017 17:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.