;

'dan dev Türkiye hamlesi

hakkına açıklamalarda bulunan  Dışişleri Bakan Yardımcısı Aleksey Meşkov, Rusya'nın Türkiye ile hizmet larında vizesiz rejime dönmeye hazır olduğunu bildirdi.

Rusyadan dev Türkiye hamlesi

Dışişleri Bakan Yardımcısı Aleksey Meşkov, Rusya'nın Türkiye ile hizmet larında vizesiz rejime dönmeye hazır olduğunu bildirdi.

Meşkov gazetecilere yaptığı açıklamada, "Türkiye'deki güvenlik alanındaki kolay olmayan durum dikkate alınınca ilk adım olarak hizmet pasaportlarında vizesiz rejime dönmeye ve iş sektörü için daha ayrıcalıklı koşullar oluşturmaya hazırız" ifadesini kullandı.

Moskova, Türkiye'nin 24 Kasım 2105'te Rus uçağını vurmasının ardından 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Türkiye'den meyve ve sebze alımına yasaklar getirdi, vizesiz rejimi durdurdu ve Türk vatandaşlarının işe alımlarını kısıtladı.

Ağustos ayında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Türkiye'ye uygulanan kısıtlamaları adım adım kaldırmaya hazır olduklarını belirtti..
  • 02 Aralık 2016, Cuma 11:17

kalan karakter 1000

tevfik tevfik

rusya harbiden akıllı devlet ,güzel hamle

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 02.12.2016 15:04
ihsan ihsan

dev projede esas türk akımı TANAP kimseyi kandırmauyın bir an evvel hayata geçsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 02.12.2016 14:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.