Bugünkü
Takvim

Cinayet şüphesi!

Amerikan asıllı Türk basketbolcu Ali Karadeniz, New York'ta aracının içinde ölü bulundu. Basketbolcunun, cinayete kurban gitmiş olabileceği belirtildi

ABONE OL
Cinayet şüphesi!
Türk vatandaşlığına geçmeden önceki adı Michael Wright olan basketbolcu Ali Karadeniz, New York Brooklyn'de aracının arka koltuğunda ölü bulunmuştu. Chicago doğumlu olan, 2005- 2006 sezonunda Türkiye'de Beşiktaş, Türk Telekom, Trabzonspor ve Mersin Büyükşehir Belediyesi formaları giyen Karadeniz'in ölümüne ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı.

KAFASINA DARBE!
Amerikan polisi Karadeniz'in kafasının arkasından darbe almış olduğunu ve vücudunun da aracın arka koltuğunda çöp torbaları ile örtülmüş olduğunu açıkladı. New Jersey'de yaşayan Ali Karadeniz'den, geçtiğimiz haftasonundan bu yana haber alınamamasının ardından, polise başvurulduğu, polisin Karadeniz'in araç plakasını, plaka tarama sistemine girdiği belirtildi. Brooklyn'de görev yapan polis ekiplerinin aracında ölü bulunan Ali Karadeniz'in, öldürülmüş olabileceğine ilişkin şüpheleri üzerine soruşturma derinleştirildi.

OTOPSİ SONUCU BEKLENİYOR...
Öte yandan Ali Karadeniz'in eşcinsel ilişki sağlayan sitelerden birine girdiği, buluştuğu kişinin ise basketbolcunun katili olabileceği öne sürüldü. Bipolar (manik depresyon) hastalığı olan Karadeniz'in kesin ölüm nedeni yapılacak otopsiden sonra ortaya çıkacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.