Bugünkü
Takvim

Son istek

ABONE OL
Son istek
New York'ta yaşayan ve ölümcül deri hastalığına yakalanan 12 yaşındaki Robbie Twible, NBC'deki Ellen programına konuk olarak "Ölmeden önce yapmak istedikleri listesini" tamamladı. Daha önce, tanışmak istediği şarkıcı Justin Timberlake ile bir araya gelen Twible, son olarak da 'ın sunduğu "Ellen" isimli sabah programına konuk olmayı istiyordu. Sunucu müjdeyi verdi ve Robbie'yi programına çağıracağını bildirdi. Önceki gün Ellen şovuna konuk olan Robbie ve ailesi, mutluluklarını dile getirdi. Robbie, "Ölmeden önce son isteğimi de yerine getirdim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.