Bugünkü
Takvim

Pisi pisi döndü

ABONE OL
Pisi pisi döndü
9 canlı ler, sadakatleriyle köpeklere taş çıkartıyor! Tıpkı Almanya'daki kedi Mortiz gibi... 2002 yılında Marko Raschdorf'un sahiplendiği Mortiz, kısa süre sonra ortalıktan kayboldu. O dönemde 16 yaşında olan Marko, tüm aramalarına rağmen kedisini bulamadı. Ancak mucize eseri geçtiğimiz gün Mortiz sahibinin evine geldi. 12 yıl sonra kedisini karşısında gören Marko, gözlerine inanamadı. Marko, hem kendisindeki hem de kedisindeki değişikliği göstermek için yıllar önce verdiği pozun aynısını verdi. 16 yaşındayken, yavru kedisi Mortiz'e sarılan Marko, bugün kendisi 28, sevimli kedisi Mortiz ise 12 yaşında.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.