Bugünkü
Takvim

7 infazlı mesaj

ABONE OL
7 infazlı mesaj
Meksika'nın nde, yaşları 15 ila 40 arasında değişen 7 kişinin sandalyelere oturtulup öldürülmesinin yankıları sürüyor. Son 7 yıl içinde uyuşturucuya bağlı suçlar nedeniyle 70 binden fazla kişinin hayatını kaybettiği Meksika'da, yaşanan son olayın mafyalar arası hesaplaşmadan kaynaklanmış olabileceği belirtildi. Buz kıracağı ile maktullerin göğüslerine saplanan notlarda "Bu daha başlangıç. Uyarımız şudur: Bu gördüğünüz manzara önümüzdeki günlerde tüm kapkaçcıların, yankesicilerin, insan kaçakçılarının, haraççıların ve tecavüzcülerin başına gelecek" denildi. Korkunç vahşetten sadece bir gün önce de Guerrero eyaletindeki kentinde silahlı kişilerin bir bara ateş açması sonucu yedi kişi öldürülmüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.