Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Amberin Zaman terörist Mazlum Kobani'yle görüşüp fotoğraf paylaştı haberine yapılan yorumlar (1 yorum)

Mustafa Mustafa

Bu tipleri besleyenler bu ülkede bazılarını devşirenlere yani derin ABD ye gidip bu ülkeden elinizi çekin çekmezseniz aynısını biz sizlere yapmaya başlıyoruz gerisini bundan sonra siz düşünün denilmeni. ABD liler daha rahat devşirilir paranın ucunu gösterdinmi yeterli. Devşirme yapılanda ABD de iki operasyon yapıp gerçeği görürse bunlar bu ülkeden elini çeker. Ne dağla uğraşırız nede içimizdeki devşirmelerle uğraşılır. Devşiren yerin merkezine tehdit ve icraat yapılması lazım ki anlaması gerekir başka türlü bu gün başkalarını yarın bir başkaları devşirilerek bu ülkeyi oyalamaya devam ederler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.01.2020 00:57
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR