Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Karayılan tehdit etti Ankara kana bulandı haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

enar enar

Ellerinden geleni ardlarına koymasınlar. Bu millet neler gördü, ne engeller aştı. İhanetler edenlere de alışığız ve elbette altedeceğiz. Son kötü gelişmelerin tek iyi tarafı, içimizdeki birçok satılmış ve hainin deşifre olmasıdır. Artık gerekeni yapmak daha kolaylaştı. DİK DUR TÜRKİYEM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2015 18:11
memo memo

Zaten saldırıyorsunuz. Kendiniz kendi çıkarlarınız için kendi adamlarınızı öldürüyorsunuz da alçakça neden devlet öldürüyor diyorsunuz. Yaptığınız eylemi de üslenemeyecek kadar korkaksınız. Zaten siz savaşamazsınız. Kafir de yürek olmaz. Siz ölümden korkarsınız. Ancak böyle kahpece insanlara tuzak kurarsınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 11.10.2015 13:45
KARTAL KARTAL

buyrunnn pkk nın yılanı açık açık tehdit ediyor yani bombaları biz patlatdık diyorlar eeeee sözcüleri bay selooo sen ne diycen bana kalırsa sen git kendini bir geminin altına at ..............

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 11.10.2015 13:34
Yolcu Yolcu

Selo, ismine kurban ol,adamların açıkça saldıracağını söylüyor.Daha neyi,nereye saklıyacaksın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 11.10.2015 08:10
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR