Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

İşte TÜSİAD'ın zayıflarla dolu demokrasi karnesi! haberine yapılan yorumlar (1 yorum)

vesselam vesselam

söz ile uslanmayanların hakkı kötektir biraz zalimlere karşı devlet eli sopalı olmalı zalimlere hukuk olmamalı ya da hukuku doğru işletmeli işletilmeli canı çekmiş yokluktan baklava çalana arkası olmayana garibe fakire 15 yıl olmamalı zalime hukuku idareyi tanımayanlara hatta o hukuku o zalimlerin lehine ortaklıklarla yapanlara da el sopalı olunmalı artık iyiler doğrular ses çıkarmalı attığı tokatla ki bayramlar gerçekten anlam lı olsun laylay lom olarak değil sahip çıkarak kimselerin ihanet etmeye cesareti olamasın oldurulmamalı doğrulara iyilerede ölçülü imkanlar yağdırılmalı sahip çıkılmalı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.05.2019 14:28
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR