Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Depremden 12 yıl sonra gerçek ortaya çıktı haberine yapılan yorumlar (1 yorum)

Hüsamettin ŞENER Hüsamettin ŞENER

Yıllar geçmiş yenimi akılları başlarına gelmiş bu işeyaramaz sismikcilerin. Üstün teknolojim ve binlerce buluşlarımla çoktan tesbit ettim. Ankaraya geldim TÜBİTAK'a bildirmek için. Yeni Binalarına taşınmışlar yanımda para yoktu. Manyetik kartıda halk otobüsü kabul etmedi .Günler öncesinden ankarada olduğumu Etimesgut Şeker fabrikası misafirhane kayıtlarından çıkartabilirsiniz. Bu prof etiketliler benim seviyeme ulaşacak bilimsel bilgiye ve binlerce buluşa sahip olmadıkları için ÖRTBAS etme kapris ve kıskançlığını deniyorlar hiç utanmadan yıllardır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır5
cevapla 19.02.2011 10:28
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR