Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

TSK'nın 'İç Hizmet Yönetmeliği' değişti haberine yapılan yorumlar (2 yorum)

berkay berkay

25 yılını dolduran her memur nöbetten muaf olmalıdır bilakis sağlıkta 25 yıl gün aşırı nöbet tutan tüm sağlıkcıla cok yıpranıp yıpranma payı yok hic olmasa nöbetten muaf olmalıdrlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.05.2013 13:22
mehmet mehmet

köklü düzenleme ve hak getirin tam anlamıyla aile bütünlüğü yok askeriyede her iki rütbeliden birinin aile düzeni yok neden aile sosyal bakanlığı buna el atmıyor herkesin eşi memur işçimi bu devirde ataması olmayan özel sektörde çalışan bir çok rütbeli eşleri var düzenleme yapılması acilen şart... eş değer öbeği yok aynı yerde ikinci defa görev yapamaz yok eşin o memeleketli kaldırın acilen bu düzenlemeleri..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.05.2013 13:19
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR