Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Türkiye'nin ilk ağır sanayisi 1 liraya devredilmişti! Şimdi Türkiye'nin en büyükleri arasında! haberine yapılan yorumlar (1 yorum)

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

Çok güzel bak oluyor demek ki, demir ayrıştıracak özellik varmı bu ülkede yok.platinium ham maddesi için bu ülke Türkiye mız yapabiliyordu?hayır,fakat çok pahalı ve uzayda bile kullanılıyor.insan vücuduna en uygun madde.bu ülkede ayrıştıracak tesis yok,çok yazık.Artık ayağa kalkma zamanıdır, durmak yok yola devam hedef 2071 dır.şu anka 5,10 yaşındaki nesiller bunu görecek 2071 öyle akıllı,teknolojik, bir nesil şarttır.korkmayan,çalışan,en iyisini yapan bir Türkiye.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.11.2019 16:37
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR