Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Fatih Terim'le ilgili müthiş iddia! haberine yapılan yorumlar (3 yorum)

GSHC GSHC

Profesyonel yönetim doğru bir iş, ama iş sahaya gelince gönül işi oluyor. Dolyısıyla profesyonel yönetimin yanında taraftarla gönül bağlantısını kuracak Dürüst, Albayrak ve (Tulun'un yerine de) Üstünel gibilerinin de olması gerek. GS bir kulüptür, ticaret şirketi değil. "Ben iş adamıyım, kulübü şirketim gibi yönetirim" gibi laflar taraftarı soğutuyor. GS denince akla profesyonel yöneticiler değil, taraftarın ve tüm Türkiye'nün aklına gönül bağı kurulmuş olan isimler geliyor, Metin Oktay, Fatih Terim gibi, başkanlardan da Selahattin Beyazıt, Alp Yalman ve de 20:45 Adnan Polat gibi !

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.05.2013 07:50
ali ali

GS yönetimi önümüzdeki sene feneri şampiyon yapmak için kriz çıkardı sanırım...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 23.05.2013 12:48
Ihsan Ihsan

bunlar cikar feneri suclar olanlar icin simdi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 23.05.2013 10:06
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR