Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Mazbata verildi ama süreç tamamlandı mı? Mazbata kararı hukuki mi? İtiraz sonucu neden beklenmedi? haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

ihsan ihsan

usulsüzlükler devam ediyor seçim yenilenmezse 5 sene perişan olacağız demekki

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 09:45
KILIÇARSLAN KILIÇARSLAN

İstanbul'un anahtarı batılın eline geçemez, son gülen iyi güler demişler,,birileri sosyal medyada gülme pozları veriyor..o yazarın yüzünü 1 kaç gün sonra görmek isterim.bir kitapta daha "gene çalarak" yazssın bakalım. Kitabın adını ben koyayım; "İmamın oğlu deyince, İmamınoğlu olmuyormuş demek" olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 00:16
T.C. T.C.

hırsızların elinden mazbata inşallah geri alınacak. bunlar seçim olmadan kazandıklarını garanti vermelerinden belli değil miydi? işin içinde fetö ve teröristler var kesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.04.2019 23:53
Mahmud Mahmud

Piyon İmamoglu,mazmatasını KOC gibi aldı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.04.2019 23:06
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR