Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Pahalı virüs haberine yapılan yorumlar (9 yorum)

Noname Noname

Bu Çin istihbarat ve Derin Çin ayakta mi uyuyordu. Zannetmiyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 04.02.2020 22:04
Merhaba Merhaba

Aynı operasyon ile Amerikanya neden benzer nedenlerle sıkıntıya sokulamasın.. Artık birileride Amerikanya üzerinde oyun kurmayı düşünmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır2
cevapla 04.02.2020 20:56
Serkan aydin Serkan aydin

Ortada rockefeller ve ittifak halindeki diğer masonik öğretileri benimsemiş,pruten/protestan kökenli etkili ve zengin aileler ile (mellons,freeman,bundy,lord,collins,harriman,du pont,bush aileleri ki bu ailelerin hepsi kuru kafa ve kemikler örgütüne üye mason ailelerdir ve yale üniversitesi ile bağları vardır özellikle abd de ki silah şirketleri ve petrol şirketlerinin hissedarları olan aileler bunlar ) pentagon, evanjelikler ve bir kısım abdli siyonist zengin ve lobilerin ittifakı ittihad i müttefikligi vardir..kissengerda bu zümrenin adamıdır.bunlar büyük amerikanci kapitalistlerdir ve trump un arkasındaki güç bunlardır..karsi cephede ise küresel finans kesimi/sermayesi vardır özellikle avrupalı yahudi banker aileler ve wall street li yahudi bankerler(rothcshild,warburg,lazard,goldman sachs,israel moses sieff,kuhn loeb,lehman brothers,schiff ailesi,cohen ailesi,sassoon ailesi gbi)ile bir kısım kendilerini mavi kan olarak adlandırılan aristokrat kraliyet aileleri vardır..

Aynı Görüşte misiniz?
evet65
hayır6
cevapla 04.02.2020 13:49
R R

Sayın Diler Suriye’de gerçekleştirilen hain saldırının Rusya nın bilgisi olduğunu, bunun Türkiye’nin Libya’da ki pozisyonu ve Ukrayna ile yapılan görüşmelere bir mesaj niteliği taşıdığını niye kimse dile getirmiyor? Söz konusu Astana ve Soçi mutabakatı Rusya için hiçbir şey ifade etmediğini, Rusya ve ABD Libya için yaptıkları paylaşımları daha önce söylemiştiniz peki bu saldırıların Suriye üzerinden Türkiye’ye verilen mesajları da değinirseniz sevirim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet27
hayır14
cevapla 04.02.2020 13:22
polatb polatb

bu geçici durum çini etkilemez..Sallamaz bile..çin sistemini çoktan oturtmuş..sabırla bekleyip uygun zamanı kollayacaktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır25
cevapla 04.02.2020 13:13
ali ali

ergün baba iyi de ekonomistin 2020 kapağında salgın kelimesi vardı ..bu işi abd mi yoksa finanscılar mı yaptı..henr kissinger rothschillerin adamı değil mi..

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır3
cevapla 04.02.2020 11:59
abdullah abdullah

Durun bakalim, Cin halki ne zaman sokaga dökülecek...Halki ezmeye giden Cin ordusunu kim durduracak...

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır13
cevapla 04.02.2020 11:36
murat murat

koronadan sonra şirketlerin değerleri, hisse, aksiyonlar düşmeye başladi, çin da çok düşük fiyatlarda aksiyonları satın alıyor sonrada aksiyonların hepsi çinin olacak, geliri ne avrupayla nede amerikayla paylaşmak istemiyor olabilir

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 04.02.2020 11:20
Sabit çakmak Sabit çakmak

Neden aynı tip bir virüsle çin karşılık vermesin pek tabiii ellerinde bu imkan var veya çin demek ingiltere demese,ve arkada rokcilds ailesi varsa neden izin veriyor bahsettiğiniz şirketler zaten bu ailenın degilmi .yanlış bir şey var oturmayan.

Aynı Görüşte misiniz?
evet117
hayır1
cevapla 04.02.2020 08:44
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR