Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Son dakika: Başkan Erdoğan ulusa seslendi: 69 ülke bizden yardım istedi haberine yapılan yorumlar (1 yorum)

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

Reisimiz senden Allah razı olsun. Seni teşkilat kurulduktan sonra başımızda görmekdi o da oldu çok şükür!ben abdullah güle,Davutoğlu na güvenmedim.güvenmemde.Türkiye olarak sağlık yönünde iyiyiz.fakat eksiğimiz çok.mesala çin bu covid 19 ile mücadele ederken,6 bin tane ecmo cihazı depolamış hazırlıklı,hastalara karşı robotlar kullandı.biz en iyisini yapmak için çalışmalıyız.unutmayalımki her şeyden ders çıkarmak gereklidir. Çünkü bu tip virüs ler çıkarsa daha önünü almak küresel dünyada çok zordur. Bunun için tıpda en iyisi teknolojik cihazlar üreteceğiz.para ise para hepsi var bizde.aşısı,ilacı, dev yoğun bakım yerleri hepsi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2020 01:19
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR