Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

MHP'den AK Parti'ye toplu katılım haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

misafir misafir

cakalların BOZKURTLARIN yuvasında işleri olmazdı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.02.2011 02:04
ali  ışık........ ali ışık........

Toptepe sana cevabım sen 18yıl boyunca bir hiçin peşinden gitmişsin.yahu bundan önceki hükümette 3.BAŞLI HÜKÜMET OLARAK SİZDE VARDINIZ.biliyorsundur enerji bakanlığı sizdeydi.pekineoldu enbüyük enerjiyolsuzluğu senin partinden çıktı.hatta bahçeli dediki kim yaptıysa cezesını çeksin.apoyu ABD.sizlere teslimetti havanızdan geçilmedi eller havada bu haini asacağız. neden asmadınızsoruyorum.ozamanki hükümetten neden ayrılmadınız.çünki koltuk rahat geldi bahçeli bizleristifa ediyoruz deseydi hükümet düşüyordu.sen şimdi opartiden ayrılan insanlara 5.kuruşa herşey yaparlar anlamına getiriyorsun.18.yıldan beri dmekki sen doğruyu bulamamışsın.hiç değilse arkadaşların hatanın neresinden dönsek kardır deyip doğru tarafa geçmiş.hiçdeğilse bu hükümetin yaptıklarını gördüler.çalışan ve hizmet veren bir partinin yanına geldiler.Demekki senin çokbüyükçıkarın varki opartiden ayrılamıyorsun.sen sen ol 18.yıl birlikte olduğun arkadaşlarını 3.kuruşa satma.Ben herzaman çalışanı desteklerim.SAYGILARIMLA...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 22.02.2011 00:23
alperen alperen

Bu kadarına da pes yani. bunlar gibilerinin yüzünden milliyetçiliğimden utanıyorum.Sayın Bahçeli yukarda şaçma sapan işlerle uğraşacağına bu amerikan uşaklarını partiden ayıklasa iyi olur. Alt tabakadan gelen adamları partinin önemli yerlerine getirmek yerine daldan dala zıplayan çıkarcıları bu partiye toplayarak milliyetçiliği bitiren Bahçeliye de ne desek boş. Onunda payı büyüktür AKP nin yükselmesinde. Herkes giderken o da gidecekti belki yerine gelenler daha iyi yönetirdi bu partiyi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.02.2011 21:07
top tepe top tepe

Ben bu kasabayı iyi bilirim insanları 5 krs menfati nerede varsa orayı dönerler aralarında 18 yıl kaldım attıkları adımını neler düsündüğünü arkadasını bile satar

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır7
cevapla 21.02.2011 16:26
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR