Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Son dakika: Bakan Koca 25 Mart Kovid-19 bilançosunu açıkladı haberine yapılan yorumlar (1 yorum)

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

Türkiye mız için ülkemiz için artık bu virüs olayı ciddileşdi.Artık bizde savaş açıyoruz bu coronavirüs için. Çin nereden yaptı ve depoladı ise yoğun bakımlarında kullanılmak üzere en az 6000 tane ECMO cihazı depoladı.bunları çok iyi kullandı.ölüm lerin önüne geçdi.ECMO cihazları Türkiye de çok az ve yetersiz. Bunun için yeni cihazlar tedarik etmek,yapmak zorundayız. ECMO cihazı yoğun bakımdaki bir hastanın akciğer ve kalbin durmaması için en mucize cihazdır. Artık bundan sonra tıpda seferberlik, para ise para,gerektiğinde katar emiri yapsın yatırımını,bizimkiler de hayır yok.aşı için yeni ve teknolojik aşı merkezi kurun.her türlü virüs, hastalık olsun aşısını bulun.bunun için uluslararası bilim adamı,tıp bilimci, doktor lardan yararlanalım.çünkü bu coronavirüs çok başımızı ağrıtacaktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2020 01:00
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR