Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Ali Fuat Yılmazer’in kızına FETÖ gözaltısı! haberine yapılan yorumlar (4 yorum)

ŞEHİTLER ÖLMEEEEZZZ ŞEHİTLER ÖLMEEEEZZZ

DİKKAT EDİNİZ Kİ HAİNLER ZATEN AİLE BOYU OLARAK BAŞ GÖSTERİYORLAR.. LÜTFEN DİKKAT EMNİYET BİRİMLERİ BUNLARIN TUTUKLANALARIN ANNELERİ BABALARI KARDEŞLERİ ABİLERİ ABLALARI ÇOCUKLARI KAYINVALİDE VE KAYINPEDERLERİ TAMAMIYLA FETOCUDUR ..YANİ O YOLUN YOLCUSUDUR.İNANINKİ KÜÇÜK BİR ARAŞTIRMA YAPILSA BUNLARIN HEPSİ ORTAYA ÇIKAR VE ALLAHIN İZNİYLE ÇIKACAK DA... BU MEMLEKETİN BİR KARIŞINI SANA YEDİREN NAMERTOĞLU NAMERT OLSUN RABİNİN OĞLU FETOŞ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 16.03.2017 14:35
vatan,borcu, vatan,borcu,

ülkende ye iç yaşa ,sonrada itina ile sat ,yok öyle yağma ,cezanız idam olmalı,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 16.03.2017 13:59
deli deli

kim olursa olasun fetö terörüne karışan bu vatanın toprağına birliğine karşı çıkan hainler elbet te cezalarını çekecekler

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 16.03.2017 13:30
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR