Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Kuzu değil Aslanım haberine yapılan yorumlar (7 yorum)

erdal erdal

başkanımızı bu hale getirenler utansın! daha ne yapacak, futbolcularımız gerçek galatasaraylı gibi oynasa bunlar olmazdı sene sonu takıma ihanet eden kim varsa başkanım gönder gitsin duvar gibi arkandayız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 22.01.2011 15:05
cüneyt YURT cüneyt YURT

Desteğimiz başkanladır. Asker, polis, memur, hepimiz bu memleketin evlatlarıyız. Hangi takımın fanatiği olursak olalım, objektif yaklaşım sergileyen kimse onun yanında oluruz. Asker arkadaşı da tebrik ediyorum. Centilmen bir taraftar olarak duygularını ifade etmiş.centilmenlik sporun genetiğidir. ATATÜRK'ün dediği gibi ben sporcunun ahlaklısını severim, onurlu bir davranışı kim olursa olsun Türk halkı takdir eder.

Aynı Görüşte misiniz?
evet58
hayır2
cevapla 22.01.2011 13:49
Ali Bektaş Ali Bektaş

Ulu önderimiz "Ben sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim" modeline uygun bir beyanattı başkanın açıklaması ayrıca; centilmenlik ruhu çerçevesinde yapılmıştır. Bu arada Fenerbahçeli taraftarı askerimizi de takdir ediyorum. Asker dediğin milli değerlerlerine sahip çıkmalı, centilmen olmalı, gelişmelere duyarsız kalmamalıdır. Hissiyatsız, soğuk duruşlu bir asker modeli, milleti TSK'dan ayrıştırır! Böyle bir taraftar modeline açız aslında, yinede şampiyon BJK:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet41
hayır3
cevapla 22.01.2011 13:20
şeyda evtutan şeyda evtutan

takdir edilecek bir davranış gösterdiğine inanıyorum sayın Adnan Polat'ın, her kim olursa olsun memur, asker, polis duygulanmaması elde olamazdı zaten, hissi ve haklı bir açıklamaydı. Bir galatasaray taraftarı olarak gurur duydum. Fenerbahçeli arkadaşın yorumu da, her kim olursa olsun objektif yaklaşımla yazılmış bir yorumdur diye düşünüyorum. Bu sene şampiyonluğa uzağız ama centilmenliğe yakın

Aynı Görüşte misiniz?
evet72
hayır1
cevapla 22.01.2011 12:03
mustafa şenyürek mustafa şenyürek

spor birleştirici bir tutkudur. Beşiktaş taraftarı olarak Adnan Polat'ın açıklamaları bence örnek seviyededir. Kim olsa, hangi takımın taraftarı olursa olsun, bence takdir edilmelidir...

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır3
cevapla 22.01.2011 10:13
Hakan YURTOĞLU Hakan YURTOĞLU

BJK taraftarı olarak sayın başkanın açıklamalarını takip ettim, onurlu ve duygulu bir beyanattı, cimbom, bjk, fenerbahçe taraftarının takdirine şayan bir açıklamadır bence

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır1
cevapla 22.01.2011 10:12
g.saray ın bir taraftarıyım g.saray ın bir taraftarıyım

böyle bir oluşum içinde olan malüm yöneticiler soruyorum
1-aylardır süren ve arenanın açılışında zırve yapan bu protostolar onları mutlu ediyormu?
2-ilk yarıda yönetimle gizli savaş ilan eden bazı bu formayı haketmeyen futbolcular acaba diyorum bir yerden emirmi aldılar? bu konu için düşünceleri ne?
3-şu an lıgdeki durumumuz,gelenin geçenin rahatlıkla yendiği beraberliklerine sevinir olduğumuz takımımız acaba onların bazı çabaları ilemi bu hale geldi?
4-g.sarayın büyümesi kimseye muhtaç olayacak hale gelişi bu oluşum içindekileri ve destekcilerini mutsuzmu ediyor?
5-sizler bu kulubun neferimisiniz yoksa kendinizi sahibi olarakmı görüyorsunuz?
6-ben bir taraftar olark tek isteğim takımımın şampiyon olması-keyifle izleyeceğim futbol oynaması-bol gollu galibiyeti başka ne isteyebilirim
bana başka ne isteyeceğimi söylıyebilirlermi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 22.01.2011 06:37
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR