Bugünkü
Takvim

Dizi dizi hayatlar

Önceki gün yurdumun köşesindeki bir hala, sevdiği adamla evlenmesine izin vermeyen abisinin oğlunun önce pipisini kesti sonra ağzını bantlayıp, çuvala koydu.
Bodruma attı. 8 yaşındaki çocuk öldü.
Bir gün sonra bir başka vatandaşımız sevdiği kızla evlenmesine engel olan üvey ablasının oğlunu öldürdü.
Kendisini terk eden sevgilisine 100 bin lira göndermiş vatandaş. Barışması için. Bir kamyon da gül göndermiş. Abla reddetmiş.
Amca da öldürmüş ablayı. Sonra da kendini öldürmüş.
Bir okulun müstahdemi bir öğrenciye tecavüzle suçlanıyor. Adli tıp devreye giriyor, müstahdemi aklıyor. Ancak çocuğun üzerinden üç ayrı kişinin spermi çıkıyor. Anne itiraf etmek zorunda kalıyor; "Dedesi, dayısı ve dayısının bir arkadaşı çocuğuma üç yaşından beri tecavüz ediyordu" diyor… Amca ile evlenip yeğen ile yatan kızımızın Ensest-
Memnu travmasını atlattıktan sonra aynı kızımız Fatmagül oldu. "Oh be Bihter öldü"
dedik...
Fatmagül'e tecavüz sahnesinin yankıları hala devam ediyor. Birden fazla kişiyle toplu tecavüze uğrayan ve daha önce aynı senaryonun sinema filminde oynayan Hülya Avşar'dan daha iyi tecavüz edildiği öne sürülen kızımız manşetlerde..
Dizi almış başını gidiyor..
Dizilerimiz devam ediyor…
Memleketteki hayat da…

* * *
SORMAMACI!
Ruşen Çakır NTV'de 28 Şubat post modern darbesinde kullanılan figürlerden Müslüm Gündüz'ü ekrana çıkardı.
Ancak çok zayıf kaldı Ruşen.
Fadime Şahin olayına girdi fırça yedi Müslüm'den. Soramadı.
Fadime Şahin'in Aksaray'da bir pavyondan alınıp İslami eğitim verilip sonra nasıl montaj yapıldığına dair iddialar...
Soramadı Ruşen...
Soramıyorsan çıkarmayacaksın...
Bu iş böyle…

* * *
EN GÜZEL TARİF
Vatan Şaşmaz dün TRT1'de kendini anlatıyordu;
"Köşeye sıkışmış bekarım"

* * *
HINCAL FİKO'YU KOVDU
Adanalı dizisinin Fiko'su Umut Oğuz Hıncal Uluç ile yaşadığı bir anısını anlattı önceki gün.
Birlikte bir zamanlar TRT'de program yapıyorlardı. O dönemde birlikte bir konferansa gitmişler. Umut öğrenciler arasına karışıp Hıncal Uluç'a soru yöneltmiş.
Ancak Hıncal Uluç'un on numara taklidini yaparak. "Öğrenciler yaptığım taklide fena kaptırdılar. Kürsüye bakıyorlar Hıncal Uluç'un ağzı kıpırdamıyor ama salonda onun sesi var. Şok geçirdiler. O kadar mükemmel yaptım yani.
Taklidi bitirdiğimde Hıncal abiden tek bir kelime çıktı.
O da şuydu; Kovuldun"
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
  • ve ya