Aydın'da dilenci dehşeti! Para istediği kadını bıçaklayıp kaçtı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde lokantada Serap Güçlü, para vermek istemediği dilenci tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Sağ bacağından yaralanan kadın hastaneye kaldırılırken, olay yerinden kaçan şüpheli kadın ise kısa sürede yakalandı. Olay anı lokantanın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Giriş Tarihi 27 Mart 2024, 09:49 Güncelleme 27 Mart 2024, 11:28
Aydın’da dilenci dehşeti! Para istediği kadını bıçaklayıp kaçtı

İÇİNDEKİLER

Olay, dün saat 17.00 sıralarında Aydın'ın Nazilli ilçesindeki Altıntaş Mahallesi İstasyon Meydanı'nda bulunan bir lokantada meydana geldi.

YANINA GELDİ PARA İSTEDİ
Yanında çocuğuyla birlikte dilencilik yapan Hayriye Kırbaş, iddiaya göre bir lokantada yemek yiyen 28 yaşındaki Serap Güçlü'nün yanına gelerek kendisinden para istedi.

Güçlü'nün para vermeyi reddetmesi üzerine bir tartışma çıktı ve bu esnada 31 yaşındaki Hayriye Kırbaş, elindeki bıçakla lokantada bulunan genç kadına saldırarak kadını sağ bacağından yaraladı.

ÇEVREDEKİLER YARDIM ETTİ
Çevrede bulunan vatandaşların da müdahalesiyle engellenen dilenci olay yerinden kaçatı.

Yaralı mağdur Serap Güçlü, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık görevlilerince Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayın ardından kaçan dilenci ise polis ekiplerinin çalışması sonucu kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Bıçaklı saldırı ve yaralanan kadının yere düşme anı, olayın gerçekleştiği lokantanın güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Polis saldırıya ilişkin soruşturma başlattı.